Our activity>

Our activity

Our activity focuses on activities in three areas that are closely related in our philosophy of beauty. First of all, we are a promoter of a healthy lifestyle, without which it is difficult to maintain good physical and mental form. We work on internal beauty all our lives, external beauty can be emphasized by cosmetic products. Both of these areas require support from broadly understood hygiene.

Jesteśmy zwolennikami holistycznego podejścia do życia


Zdrowie człowieka postrzegane jest w tym podejściu jest jako naturalny stan równowagi wszystkich systemów organizmu. Równowaga ta powinna zachodzić miedzy ciałem, umysłem i duchem. Taką równowagę wraz z dążeniem do jej utrzymania nazywamy homeostazą.  Mamy wtedy do czynienia z harmonijnym przepływem energii  w  całym organizmie, zarówno w jego aspekcie fizycznym jak i energetycznym. Czujemy się po prostu zdrowi, zrównoważeni, pełni energii witalnej i szczęśliwi.

URODA

Poprzez swoje marki własne oraz produkcję kontraktową specjalizujemy się w profesjonalnej kosmetyce do pielęgnacji paznokci, twarzy, ciała i włosów. Współpracujemy z salonami kosmetycznymi i dystrybutorami w kraju i za granicą.

Pomagamy w tworzeniu nowych produktów dla naszych kontrahentów w Polsce i wielu krajach europejskich.

ZDROWIE

Piękno jest pochodną zdrowia. Jeżeli nie dbamy odpowiednio o równowagę pomiędzy wszystkimi sferami naszego życia, trudno będzie nam zachować dobrą formę i piękny wygląd. Tylko takie holistyczne podejście gwarantuje nam zachowanie piękna  zewnętrznego i wewnętrznego na długie lata.

HIGIENA

Uzupełnieniem naszej filozofii piękna jest działalność w obszarze higieny. Nasze produkty nie tylko pomagają w utrzymaniu zdrowia i urody, ale poprzez swoje działanie bakteriobójcze wzmacniają naszą odporność i poprawiają witalność.