top of page
Współpraca >
Produkcja kontraktowa

Produkcja kontraktowa

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my dostarczymy Ci najlepsze rozwiązanie. Przeprowadzimy kompleksową analizę zarówno w obszarze potrzeb Klienta jak i sytuacji rynkowej. 

Nasz zespół rozwoju opracuje koncepcję produktu, dopasuje odpowiednią formułę w zależności od założonej ceny i celów. Naszą przewagą jest możliwość produkcji również małych serii
i sprawdzenia jak przyjmie je rynek.

Naszym Klientom oferujemy doświadczenie, innowacyjność i indywidualne podejście podczas opracowywania produktu. Twój produkt jest dla nas wyjątkowy i najważniejszy.


Jesteśmy w stanie wyprodukować zarówno długie, jak i krótkie serie produkcyjne.
Nasza kontrola jakości jest obecna na każdym etapie produkcji. Zobacz w czym się specjalizujemy i w jakim obszarze produktowym jesteśmy w stanie Ci pomóc.

certyfika pl (002).jpg
Certyfikat ISO

Nasze 3 obietnice współpracy:

 • Twój projekt jest dla nas wyjątkowy, jedyny i niepowtarzalny - każdy projekt traktujemy indywidualnie.
   

 • Możesz śmiało powierzyć nam cały proces produkcji lub dowolny jego etap - gwarantujemy profesjonalizm.
   

 • Jeżeli chcesz, aby nasza współpraca pozostała wyłącznie pomiędzy nami gwarantujemy poufność i dyskrecję.

Naszą przewagą jest skalowalność zlecenia oraz możliwość produkcji również małych serii. W ten sposób możesz sprawdzić jak produkt zostanie przyjęty przez rynek bez konieczności angażowania bardzo dużych środków.

Poznaj nasz proces produkcyjny!

 • Możesz śmiało powierzyć nam cały proces przygotowania produktu lub tylko wybrane jego elementy. Zobacz jak pracujemy, aby zrealizować Twoje zlecenie!
   

 • Poświęciliśmy wiele lat na opracowanie innowacyjnych produktów dla naszych Klientów. Stale ulepszamy i rozwijamy receptury, aby pozostać liczącym się liderem w branży. Są one doskonalone także dzięki opiniom użytkowników.

 • Nasi Klienci korzystają z nowoczesnego laboratorium badawczo-rozwojowego oraz z doświadczenia naszych wysoko wykwalifikowanych technologów. Sukces naszej firmy zawdzięczamy nowoczesnej technologii, konkurencyjnym cenom, krótkim terminom realizacji zleceń i zadowoleniu klientów.

 • Nasi specjaliści proponują gotowe rozwiązania, udzielają fachowych odpowiedzi oraz wsparcia technicznego. Nasz dział badawczy stale ulepsza dotychczasowe receptury oraz opracowuje całkowicie nowe produkty wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki.

 • Nasi handlowcy oraz specjaliści ds. logistyki są do Państwa dyspozycji wysyłając zamówione produkty w dowolne miejsce wybranego kraju lub przechowamy je tyle ile potrzebujesz.

 

 • Kluczem do sukcesu jest dla nas właściwe powiązanie: właściwości produktu / zalety stosowania / korzyści dla użytkownika.

Projektowanie
Projektowanie

Każdy projekt zaczynamy od burzy mózgów. Weryfikujemy oczekiwania Klienta, spieramy się dla wypracowania najlepszego rozwiązania. Dbamy o to, by wszystkie produkty zyskały swój unikatowy, finalny wygląd – dostosowany m.in. do grupy docelowej i kanału dystrybucji. W trakcie codziennej pracy opieramy się na najnowszych trendach i wiedzy projektowej oraz narzędziach, które skutecznie pomagają przekładać kreatywność na realny projekt.

press to zoom
Laboratorium
Laboratorium

W naszym laboratorium możemy zweryfikować pierwotne pomysły, dobrać odpowiednie surowce lub zamienić na lepsze. Informacja o pożądanym działaniu produktu i jego parametrach stanowi dla nas wyznacznik do opracowania najlepiej dopasowanej formuły. Przygotowanie prób i prowadzenie obserwacji kosmetyku także w jego opakowaniu docelowym pozwala zagwarantować jego trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

press to zoom
Dobór opakowań
Dobór opakowań

Po zaprojektowaniu receptury dobierzemy specjalnie dla Ciebie opakowanie odpowiednie dla produktu. Z szerokiej gamy opakowań możemy wybrać butelki, słoiki, tuby, saszetki - możliwości są nieograniczone. Dzięki współpracy z większością producentów opakowań w kraju i za granicą jesteśmy w stanie zaproponować Ci niemal każdy rodzaj opakowania w bardzo atrakcyjnej cenie.

press to zoom
Projektowanie etykiet
Projektowanie etykiet

Mamy gotowy pomysł i opakowanie? Czas na zaprojektowanie odpowiedniej etykiety, promującej produkt. Jest to niezwykle ważny etap produkcji - odpowiednia etykieta oddaje charakter produktu i adresowana jest do konkretnej grupy odbiorców. Możemy wykorzystać Twoje pomysły lub dzięki współpracy z kreatywnymi grafikami o różnych gustach artystycznych, zaprojektować dla Ciebie odpowiednią etykietę.

press to zoom
Zakupy
Zakupy

Kiedy wiemy już jak ma wyglądać produkt, wiemy w co go zapakować i jak ma wyglądać etykieta - czas na zakupy surowców i opakowań dla całej serii produktu. Jeśli masz swoje surowce, chętnie je wykorzystamy po uprzednim zbadaniu ich jakości. Jeżeli nie masz - nie przejmuj się, nasi handlowcy załatwią dla Ciebie wszystkie niezbędne surowce i opakowania. Wynegocjują dla Ciebie najlepsze warunki, gwarantujemy!

press to zoom
Produkcja
Produkcja

Mamy już wszystko - zaczynamy produkcję. Mieszanie, homogenizacja, próbkowanie, dolewanie, wytrącanie, rozlewanie, napełnianie... Wszystko pod kontrolą, podczas całego procesu produkcyjnego. Pracujemy w oparciu o system Good Manufacture Practise, któy daj Ci gwarancję jakości i bezpieczeństwa produktu.

press to zoom
Etykietowanie, pakowanie, zdobienie
Etykietowanie, pakowanie, zdobienie

Produkcja zakończona, opakowania zamknięte, czas na znakowanie produktu. Większość produktów etykietowana jest maszynowo, jednak w szczególnych przypadkach, przy nietypowych opakowaniach lub etykietach, przygotowujemy ten proces ręcznie - wymaga to niezwykłej precyzji i staranności, którą nasi pracownicy zdobywali latami.

press to zoom
Magazynowanie
Magazynowanie

Twój produkt jest gotowy! Możesz go od nas odebrać lub wysłać w dowolne miejsce na świecie. Jeżeli jeszcze nie sprecyzowałeś adresata lub nie masz miejsca na przechowywanie produktów - nie przejmuj się, u nas będzie bezpieczny i to Ty zdecydujesz kiedy i gdzie mamy go wysłać.

press to zoom
Transport
Transport

Dzięki naszym szerokim kontaktom prowadzimy wysyłkę produktów na cały świat. Współpracujemy z wieloma firmami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić optymalne warunki przesyłki, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości. Organizujemy również transport wyrobów medycznych i niebezpiecznych.

press to zoom
bottom of page