top of page
Współpraca >

Szkolenia

Jeżeli kosmetyki to Twoja pasja, masz talent i zdolności do prac manualnych - dołącz do grona stylistek Perfect Lady!

A jeśli chcesz pokazać innym swoje umiejętności wykorzystując nasze produkty  - zostań ambasadorką naszej marki!

Poznaj nasze systemy szkoleniowe

 

Korzystanie z naszych produktów z branży urdy wymaga przyswojenia wiedzy na temat ich działania i zastosowania. Aby jak najlepiej przygotować Cię do Twojej wymarzonej pracy, dać komfort kontaktu i doradzenia Klientowi, zadbaliśmy o cykl profesjonalnych szkoleń. Szkolenia prowadzimy w dwóch modelach organizacyjnych:

1. Szkolenia indywidualne organizowane przez naszych konsultantów w całym kraju. Szkolenia te kończą się zdobyciem certyfikatu ukończenia szkolenia. Oferujemy szkolenia zarówno dla rozpoczynających swoją przygodę ze stylizacją, jak również szkolenia z poszczególnych form pielęgnacji i stylizacji paznokci i zabiegów SPA.

2. Akademie Perfect Lady organizowane kilka razy w roku. Na akademie zapraszamy najlepszych stylistów z kraju i zagranicy, prezentujemy nowości oraz dajemy Wam możliwość wymiany poglądów zarówno na temat naszych produktów jak i zmieniających się trendów.

Jeżeli interesują Cię nasze oferty szkoleń certyfikujących napisz do nas lub zaproponuj ciekawy temat na akademię, który warto zaprezentować społeczności naszych Perfekcyjnych Kobiet!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta szkoleniowa, lub chcesz abyśmy poruszyli ważny temat w czasie Akademii, zostaw nam swoje dane wraz z treścią wiadomości. Na pewno nie pozostawimy Twojej wiadomości bez odpowiedzi.

Znasz nasze produkty doskonale? Chcesz się podzielić z innymi swoją wiedzą? Koniecznie zostaw nam swoje namiary, prawdopodobnie właśnie Ciebie poszukujemy!

Udało się! Wiadomość dotarła.

Zostań ambasadorką naszej marki!

 

Jeżeli podobają Ci się produkty Perfect Lady Professional Products, chcesz korzystać z nich w swojej codziennej pracy, zostań ambasadorką naszej marki! Jeżeli potrafisz tworzyć piękne rzeczy wykorzystując nasze produkty - podziel się tym z nami! Prześlij nam zdjęcie lub filmik z realizacji - jeśli nam się spodoba nagrodzimy Cię z pewnością!

Jeżeli Twoje umiejętności są tak duże, że chcesz dzielić się nimi z innymi - również napisz do nas! Chętnie poznamy Twoje mocne strony i zaprosimy do grona naszych stylistek, a za prowadzone szkolenia chętnie wynagrodzimy.

 

 

 

bottom of page