top of page
Nasza aktywność>

Nasza aktywność

Nasza aktywność skupia się na działalności w trzech obszarach, które w naszej filozofii piękna są ze sobą ściśle związane. Przede wszystkim jesteśmy promotorem zdrowego stylu życia, bez którego trudno zachować dobrą formę fizyczną i psychiczną. Nad pięknem wewnętrznym pracujemy całe życie, piękno zewnętrzne możemy podkreślać produktami kosmetycznymi. Oba te obszary wymagają wsparcia ze strony szeroko rozumianej higieny.

Jesteśmy zwolennikami holistycznego podejścia do życia


Zdrowie człowieka postrzegane jest w tym podejściu jest jako naturalny stan równowagi wszystkich systemów organizmu. Równowaga ta powinna zachodzić miedzy ciałem, umysłem i duchem. Taką równowagę wraz z dążeniem do jej utrzymania nazywamy homeostazą.  Mamy wtedy do czynienia z harmonijnym przepływem energii  w  całym organizmie, zarówno w jego aspekcie fizycznym jak i energetycznym. Czujemy się po prostu zdrowi, zrównoważeni, pełni energii witalnej i szczęśliwi.

URODA

Poprzez swoje marki własne oraz produkcję kontraktową specjalizujemy się w profesjonalnej kosmetyce do pielęgnacji paznokci, twarzy, ciała i włosów. Współpracujemy z salonami kosmetycznymi i dystrybutorami w kraju i za granicą.

Pomagamy w tworzeniu nowych produktów dla naszych kontrahentów w Polsce i wielu krajach europejskich.

ZDROWIE

Piękno jest pochodną zdrowia. Jeżeli nie dbamy odpowiednio o równowagę pomiędzy wszystkimi sferami naszego życia, trudno będzie nam zachować dobrą formę i piękny wygląd. Tylko takie holistyczne podejście gwarantuje nam zachowanie piękna  zewnętrznego i wewnętrznego na długie lata.

HIGIENA

Uzupełnieniem naszej filozofii piękna jest działalność w obszarze higieny. Nasze produkty nie tylko pomagają w utrzymaniu zdrowia i urody, ale poprzez swoje działanie bakteriobójcze wzmacniają naszą odporność i poprawiają witalność.

bottom of page